Zamknięte szkolenia firmowe

Nowoczesny biznes to przede wszystkim niespotykane tempo i wymagania, jakim nasze organizmy i umysły nie musiały sprostać nigdy wcześniej. Zmęczenie psychiczne i fizyczne, problemy ze stresem, snem, koncentracją. Zawalone terminy, podkrążone oczy i początkowe stadia wypalenia zawodowego to smutna rzeczywistość coraz większej ilości pracowników. Dodajmy kiepskie jedzenie pochłaniane na szybko, fastfood topiony w hektolitrach kawy i redbulla, a zaczynamy zdawać sobię sprawę, że niejeden kolos stoi na glinianych nogach. Osobiście uważam, iż w czasach gdy firmy inwestują konkretne pieniądze w pracowników, ich szkolenia zawodowe, poszerzanie kwalifikacji i rozwój na wielu płaszczyznach to zaniedbania w zakresie zdrowia czy formy psychicznej są konkretnie przeliczalne na pieniądze. Dla pracodawców którzy myślą o tym aspekcie swojego przedsiębiorstwa stworzyłem moje autorskie szkolenie, którego celem jest przedstawienie w zwięzłej formie praktycznych w zastosowaniu zasad racjonalnego odżywiania oraz suplementacji mogącej poprawić szereg aspektów usprawniających pracę.
Szkolenie trwa dwa dni i składa się z dwóch bloków trwających ok. 6h każdy. Pierwszy jest poświęcony odżywianiu - w przystępny sposób omówimy sobie podstawowe zasady żywienia - czego tak naprawdę potrzebuje Wasz organizm, o co chodzi z tymi kaloriami, jak powinny wyglądać posiłki, jaką dietę wybrać w zalewie ciągle nowych pomysłów w środkach masowego przekazu, spojrzymy na przykładowe jadłospisy i posiłki, dodatkowo omówimy najpopularniejsze mity żywieniowe i przesądy oraz porozmawiamy co wybrać na mieście, żeby zminimalizować niekorzystny wpływ gotowego jedzenia. Drugi blok poświęcony jest nowoczesnej suplementacji w ujęciu zdrowotnym oraz funkcjonalnym, czyli jak wspomóc swoją dietę, poprawić wyniki zdrowotne, uzupełnić niedobory witamin i minerałów, ale przede wszystkim jak usprawnić swoją pracę - jak poradzić sobie ze stresem, poprawić koncentrację, pamięć, opanować nerwy, wspomóc sen i regenerację, czyli zajmiemy się szeroko rozumianym "dopingiem mózgu".
Szkolenie ma formę otwartej prezentacji, domyślnie przewidziane jest dla grup max. 8 osobowych, gdzie w swobodnej atmosferze mamy czas na zadawanie na bieżąco pytań i wyjaśnianie wątpliwości, aczkolwiek jestem w tej kwestii elastyczny i robiłem już edycje zarówno dla 5 jak i 11 osób. Podobnie w przypadku wyboru miejsca szkolenia - była to już zarówno siedziba firmy, jak i nieduża sala konferencyjna w hotelu - ja potrzebuję po prostu dużego ekranu. Przy dobieraniu uczestników szkolenia proszę wziąć pod uwagę, iż jest ono dość intensywne i wymaga skupionych i zainteresowanych słuchaczy,
Koszt szkolenia zależy od ilości osób uczestniczących, terminu oraz stopnia indywidualizacji. Rozliczenie następuje na podstawie umowy z przedpłatą w wysokości 20% w celu rezerwacji terminu. Ze względu na napięty grafik wyjazdów związanych z galami sportów walki i szkoleniami, proszę wziąć pod uwagę konieczne wyprzedzenie w rezerwacji terminów, min. 6 tygodni.
W razie pytań, wątpliwości czy innych form szkoleń zapraszam do kontaktu.