Zakres badań niezbędnych do rozpoczęcia współpracy:

Kobiety Mężczyźni Nastolatki
×

Badania krwi

Kobiety
Mężczyźni
Nastolatki

Regularne wykonywanie badań krwi jest podstawą naszej współpracy. Pozwala nam określić potrzeby, a także potencjalne problemy Twojego organizmu, a co za tym idzie - umożliwia dobranie odpowiedniego planu dietetycznego i suplementacyjnego. Dzięki cyklicznemu wykonywaniu badań krwi, wiemy także, czy terapia, którą stosujemy jest skuteczna i pozwala nam na ewentualne jej aktualizacje.

Pamiętaj o odpowiedniej higienie wykonywania badań krwi - na pobranie udaj się na czczo (8-10 godzin od ostatniego posiłku), maksymalnie 2 godziny po obudzeniu. Jeśli to możliwe, dzień lub dwa dni przed nie uprawiaj sportu i nie spożywaj alkoholu.

Ceny badań różnią się między sobą w zależności od laboratorium. Jeśli jesteś z POznania lub z okolic, polecamy skorzystanie z usług współpracującej z nami pani Joanny Bendowskiej, gdzie możecie liczyć na pakiet badań dla klienta ZróbWagę.pl w specjalnej cenie. Umówić się można pod numerem telefonu 505 059 125. W dalszej kolejności, pod względem cenowym rekomendujemy laboratorium Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Polnej oraz Centrum Krwiodawstwa przy ul. Marcelińskiej.