×

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jadłospis
Składa się z czterech rozpisek - poniedziałek/wtorek, środa/czwartek, piątek/sobota oraz niedziela. Zmiany ilościowe oraz jakościowe przeprowadzamy na bieżąco zgodnie z raportami, o których więcej w kolejnych punktach.
Zalecenia suplementacyjne
Potencjalne niedobory składników odżywczych, wynikające z badań krwi uzupełniamy zarówno dietą, jak i odpowiednią suplementacją. W trakcie współpracy otrzymywać będziesz zlecenie badań co około 6 tygodni, aby zweryfikować skuteczność suplementacji oraz zaktualizować ją zgodnie z potrzebami Twojego organizmu.
Hormonoterapia zastępcza
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij zakładkę "hormonoterapia" na górnym pasku.
Przygotowanie do zawodów
Jeśli startujesz lub planujesz start w zawodach - niezależnie czy to będzie pierwszy maraton w życiu czy też kolejna zawodowa gala sportów walki, bierzemy to pod uwagę i zarówno w Twoich jadłospisach, jak w zaleceniach suplementacyjnych znajdą się elementy dokładnie pod to wprowadzone - strategie ładowania węglowodanów, cięcia wagi czy nakierowanej na wynik sportowy suplementacji.
Stały kontakt
Podczas pierwszej wizyty otrzymasz dostęp do prywatnego profilu w naszej Strefie Pacjenta, gdzie w każdej chwili możesz napisać do nas wiadomość. Tam też składać będziesz raporty wagowe, dzięki którym możemy monitorować Twoje postępy oraz zmieniać indywidualny jadłospis zgodnie z Twoimi preferencjami.